Jadralni klub "MIPC" PHRF pokal MIPC 2005
 
Stalni sponzorji
© Copyright JK MIPC, 2003-2014
Iskanje

PHRF pokal MIPC 2005
Skupni rezultati za sezono 2005

MestoJadrnicaFunNavticEdilingBurinSkipper-VictoryIzola CupPresenečenjeIzola-SanGiorgioŠavrinskaSynergyZaključnaSkupaj
  02-04-0507-05-0514-05-0521-05-0511-06-0506-08-0526-08-0503-09-0524-09-0530-10-05 
1Artemis2116121211110
2Žisa 216233333164425
3Bona fide11624441636327
4Sinkopa33458161221628
5Demira164126164651644
6Follow Me1616161611616516288
7Živa16161616111616431698
8Free Life161616161061616165101
9Nidonita161616165216161616103
10Moja Mici161616161551616166106
11Sweet Alice1616161671616161616119
12Irena1616161691616161616121
13Lastovka16161616121616161616124
14Furia16161616131616161616125
15Potepinka16161616141616161616126

Rezultati so izračunani po sistemu enostavnega točkovanja; odsotna ali neuvrščena jadrnica dobi število točk, ki je enako največjemu številu jadrnic v seriji + 1. Točkovanje je letos točno po ISAF pravilniku za serijo regat, tako da jadrnica dobi vsoto mest v regatah pri čemer se izpusti dve najslabši uvrstitvi.

Ker na interne regate niso bile (pravilno) vabljene ostale jadrnice, ki imajo MIPC PHRF certifikat, so v tej uvrstitvi le jadrnice iz MIPC.