Jadralni klub "MIPC" PHRF pokal MIPC 2004
 
Stalni sponzorji
© Copyright JK MIPC, 2003-2014
Iskanje

PHRF pokal MIPC 2004
Skupni rezultati za sezono 2004

MestoJadrnicaFunNavticOtvoritvenaEdilingIzolaIzolaŠavrinskaMIPC trikotnikStoleTnaSkipper CupMartinovaMiklavzevaSkupaj
  03.04.200417.04.200408.05.200421.08.200404.09.200411.09.200418.09.200402.10.200406.11.200404.12.2004 
1Bona fide3422226213124
2Žisa253331341131336
3Artemis214111131131337
4Demira42543323131339
5Sinkopa135613131344131384
6Furia1313131313531313490
7Sweet Alice131313131313713132100
8Nidonita131313131313551313101
9Free life136131313613131313103
10Škontradura1313113131313131313105
11Follow me1131313131313131313105
12Potepinka1371313131313131313111

Rezultati so izračunani po sistemu enostavnega točkovanja; odsotna ali neuvrščena jadrnica dobi število točk, ki je enako številu jadrnic v seriji + 1. Točkovanje je letos točno po ISAF pravilniku za serijo regat, tako da jadrnica dobi vsoto mest v regatah pri čemer se izpusti najslabšo uvrstitev.